• نحوه انتخاب ملک
جستجوی املاک دقیق
جستجوی دقیق املاک و مستغلات
محل
نوع املاک و مستغلات
اتاق های خواب
حمام
حداقل قیمت
حداکثر قیمت
هزینه پرداخت هنر و مدت زمان
مزایای مالکیت
مشخصات مالکیت
مالکیت آسان از طریق
نزدیک بودن اموال
ویژگی های داخلی
ویژگی های بیرونی
خدمات ما
 • مشاوره حرفه ای
 • Maximos Real Estate به شما مشاوره حرفه ای در مورد اموال و سرمایه گذاری را با تضمین خرید موفق می دهد.
 • بیشتر بخوانید
 • فرآیند خرید کاملا
 • ما در طول فرایند خرید، از جمله مذاکره و ایجاد قرارداد خرید، به طور حرفه ای و به شما مشاوره می دهیم.
 • بیشتر بخوانید
 • مراقبت بعد از خرید
 • علاوه بر این ما شما را برای همه درخواست های مورد نیاز پس از خرید مانند خرید ملک، باز کردن حساب بانکی، برق و آب راهنمایی می کنیم.
 • بیشتر بخوانید
 • تور بازرسی رایگان
 • ما خوشحالیم که شما را در هر نقطه برای دیدار با شما و به شما معرفی خواص و مناطق شما علاقه مند، رایگان است.
 • بیشتر بخوانید

نحوه انتخاب ملک

سودمندی سرمایه گذاری در بخش املاک در ترکیه کاملا واضح است چراکه در حال حاضر خرید ملک  خارج از کشور مخصوصا در کنار دریا نه تنها سبب ارامش است  بلکه از نظر صندوق های سرمایه گذاری  نیز بسیار سودمند است. برای سال های متمادی، تقاضا برای املاک و مستغلات در کشورهای با ثبات اروپایی مانند ایتالیا، اسپانیا و یونان بسیار بالا بود، اما قیمت املاک و مستغلات در این کشورها نیز به همان نسبت بسیار بالاست.

تا ایمکه چندی پیش، ترکیه نیز به لیستی از این کشورها  پیوست، که مرزهای خود را به خریداران خارجی که مایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این کشور بودند باز کرد. پس از یک دوره کوتاه خرید املاک  در ترکیه  محبوبیت گسترده ای در میان ساکنان کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، بریتانیا، هلند، بلژیک، سوئیس، و غیره به دست آورد

profit from buying property in turkey

پس از سال 2004 که قانون اجازه خرید املاک و مستغلات توسط خارجی ها را صادر کرد، سرمایه گذاران شروع  به خرید در ترکیه کرده اند

عوامل ذیل باعث تشویق بیشتر سرمایه گذاران شده است:  

آب و هوای مدیترانه ای معتدل با بیش از 300 روز آفتابی در سال
مسافرت بدون ویزا برای اتباع بسیاری از کشور ها
فاصله کوتاه توسط پرواز؛
قیمت های مقرون به صرفه برای املاک و مستغلات.
چشم انداز الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا و غیره.

محبوب ترین مکان برای خرید املاک و مستغلات توسط خارجی ها شهرهایی مانند آلانیا، بلک، کمر می باشد اما آنتالیا محبوبترین انهاست. نزدیکی به فرودگاه، زیرساخت های خوب، انواع بناهای تاریخی ، مراکز تفریحی مدرن در آنتالیا نه تنها این شهر را  به مقصد مورد علاقه برای گردشگران، بلکه به یک مقصد در خرید املاک و مستغلات توسط خارجی ها نیز تبدیل کرد ه است .

انتخاب املاک
اول :  خستین ومهم ترین قدم در انتخاب املاک،انتخاب مکان و محل املاک است. محل خوب جزء جدایی ناپذیر هم برای تفریح و هم برای زندگی بوده و این امکان را به شما  می دهد که در وقت خود صرفه جوی کنید. باید بررسی کنید که مسکن و یا املاک انتخاب شده توسط شما تا چه اندازه از نقاط اصلی ارتباطی شهر یا منطقه و بطور کلی از اتوبانها،مغازه ها، سواحل و غیره دور و یا نزدیک است. همچنین مطمئن بشوید که منطقه ای که ملک در آن واقع شده است تا چه اندازه برای شما و فرزندان شما امن و راحت است. فراموش نکنید که در هر منطقه قیمت گذاری به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند: دوری از فرودگاه، مصالح بکار رفته ، نوع نقشه ، امکانات رفاهی ساختمان و مجتمع ، توسعه زیرساختها، وضع آب و هوا، ارزش زمین ، اعتبار محل و غیره.

  دوم : توجه خاصی به کیفیت ساخت و سازبنا بکنید (در آنتالیا مخصوصاً به عایق زیربنا و دیوار، ساختار بام و زیرزمین، کیفیت موادی که در ساخت و ساز بنا استفاده شده است،توجه کنید.)

سوم : از شرکتی خریداری کنید که فروشنده املاک آن قابل اعتماد است، خواه شخص حقیقی باشد ، خواه یک شرکت ساختمانی. به یاد داشته باشید که یک آژانس املاک حرفه ای تنها با شرکت ها و مالکان خصوصی آزموده شده همکاری می کند و هیج وقت شما را در موقعیت خطرناک قرار نمی دهد و ریسک سرمایه گذاری شمارا صفر میکند. بدون شک شایسته است که به توصیه های حرفه ای چنین شرکتی گوش بدهید.

 چهارم : تمام اسناد مرتبط با املاک خریداری شده توسط شما را درخواست کنید، اعم از تاپو و برگه اسکان (شناسنامه فنی بنا) ، اسناد شرکت ساختمانی و تمام اسناد آژانسی املاک. اگر سندی را در اختیار شما قرار ندهند، لطفاً مراقب باشید.

 پنجم :  قرارداد آگاهانه وبدون اشتباه نوشته شده خرید و فروش- یگانه سندی است که از نظر قانونی شما را تا دریافت تاپو (سند مالکیت ملک) محافظت می کند. قرارداد مذکور که به زبان ترکی و زبان انگلیسی نوشته می شود، شامل حقوق و تعهدات طرفین مطابق با قوانین ترکیه بوده، خصوصیات کامل املاک خریداری شده شما و شرایط و زمان پرداخت را مشخص می کند.
به یاد داشته باشید که با انتخاب  درست شرکت واقعاً حرفه ای که به همه موارد ذکر شده  کاملا مسط است  نه  تنها ملک مناسب و مورد نظر خود را انتخاب نموده  بلکه با درخواست صحیح و بدون اشکال تاپو ، انجام صحیح تمام معاملات و حمایت مستمر در مدت اقامت در این کشور  شما را مساعدت خواهد کرد.

کانال رسمی شرکت املاک ماکسیموس ترکیه  https://telegram.me/realestateturkey

سوالات خود را مستقیما در تلگرام بپرسید   https://telegram.me/maximosturkey

2005 - 2019 Maximos Immobilien©