بلک

 • املاک ماکسی موس  به طور واقعی  به شما کمک خواهد کرد برای پیدا کردن املاک در بلک. در حال حاضر طیف گسترده ای از آپارتمان و ویلا برای فروش وجود دارد، لطفا  برای اطلاعات بیشتر با  تیم حرفه ای ما مشاوره کنید.

  شهر: بلک

  کشور: ترکیه

  منطقه: دریای مدیترانه

  جمعیت (۲۰۱۲): ۵۰۰۰

 • ۴۰ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی شهر آنتالیا

  ساحل کاملا مر جانی  و دسترسی به دریا  ساحل شنی

  فرصت های گلف منحصر به فرد

  شهر کامل با استاندارد اروپا تنظیم شذه

  پرواز

  ۳ ساعت از اروپا

  حدود ۳:۵۰ ساعت از لندن

  از فرودگاه و آنتالیا به بلک ۲۵ دقیقه با ماشین، فاصله دارد

  از استانبول ۴۵ دقیقه فاصله پرواز

  ۳ پرواز در یک ساعت از انتالیا به استانبول

  برای اطلاعات بیشتر به  وب سایت رسمی مراجعه کنید: www.betuyab.com.tr

  شهرستان بلک (ترکیه) بین آنتالیا و جانبی قرار دارد و بهشت واقعی برای گردشگران و شهروندان معروف است  این منطقه مشهور است برای زیبایی های طبیعی خود از اکالیپتوس گرفته تا ، سرو و کاج جنگل …..

  بلک دارای خط ساحلی است، که برای ۲۰ کیلومتر گسترش یافته و دارای پرچم آبی(بلو-فلگ) سواحل شنی طلایی رنگ است. فصل شنا از ماه می تا اکتبر طول می کشد…..جاذبه های طبیعی  به همراه جنگل های  کاج، رودخانه ها، مردم محلی دوستانه، هتل های ۵ ستاره، زمینهای گلف بین المللی و نمایش شگفت انگیز از کوه های توروس با شکوه و…….،  بلک را به سرزمینی مناسب برای همه تبدیل کرده است .بلک شهری است مناسب برای همه ی مردم ….

  هر سال میلیون ها نفر از گردشگران از سراسر جهان به بلک آمده برای خرید ملک و تفریح

  پرواز ها :

  فرودگاه بین المللی آنتالیا در تمام سال باز است، پرواز مستقیم از اروپا ۳-۴ ساعت به طور کلی طول می کشد و فاصله از فرودگاه به بلک ۴۰ کیلومتر است.

  وجود دارد بسیاری از مکان های تاریخی و شهرستانها همسایه از بلک، که فقط لذت بردن شما  ساخته شده و این امر افزایش خواهد یافت

  اسکی توچال .باستان آسپاندوس. محل هایی  کامل است، که شما می توانیددر آن جا گلف بازی کنید رانندگی کنید حمام آفتاب بگیرید و ازتعطیلات خود لذت ببرید

  فقط چند مایل از غرب به شهرستان اصلی آنتالیا با بندر تعجب آور و شهرستان باستانی بداخل قلعه مشرف به دریای مدیترانه است.

  در آنتالیا دارای نفع بودن شهرستان های مدرن با تمام مراکز خرید را با علائم تجاری بین المللی، کافه ها و رستوران با موسیقی زنده، موزه ها، تئاتر، و همچنین یک آکواریوم تازه ساخته شده است.