املاک آلانیا

شهر: آلانیا
کشور: ترکیه
منطقه: مدیترانه
جمعیت بر طبق آمارم (۲۰۱۰): ۲۵۰،۰۰۰

شهر کاملا طبق استانداردهای اروپایی  ساخته شده است

:  مسافت پرواز تا

اروپا:۳ساعت

تهران: ۲ ساعت و ۴۰دقیقه

لندن:  ۳ ساعت و ۵۰  دقیقه

استانبول: ۴۵ دقیقه

 

 

آلانیا دارای یکی از زیباترین ومدرن ترین ساختمان های ساخته شده در ترکیه در طی سالهای اخیرمیباشد.

آلانیا دارای بزرگترین جمعیت مهاجرین انگلیسی در جهان میباشد.

نزدیکی دریا به کوهستان آلانیا را به یکی از زیباترین سواحل مدیترانه تبدیل کرده است . وجود یک بندر زیبا وسواحل شنی وماسه ای روشن وداشتن دید مستقیم از اکثر رستورانها ومغازه ها به دریا یکی از ویژه گیهای این شهربندری میباشد. همه این عوامل باعث شده که خرید ملک در این شهر دربین خریداران خارجی از محبوبیت خاصی برخوردار شود.

نیجه آن رشدگردشگری وتوریستی وتوسعه خدمات شهری ودرنتیجه رشد سریع قیمت املاک در این شهر خواهد شد.

باتوجه به حجم ورودوخروج توریست وتمایل آنها به سرمایه گذاری در آلانیا وجود یک فرودگاه بین المللی کاملا ضروری بوده که این طرح در دست اجرا وقراراست پس ازتکمیل پروازهای خودرا از آلمان آغازنماید. این همه تغییر باعث شده که خرید املاک وسرمایه گذاری خارجیان در این شهر به یک موضوع داغ درحال حاضرتبدیل شود.   

تنوع واقعی املاک درآلانیا

امروزه تنوع املاک در آلانیا بسیارمتفاوت است بطوریکه آپارتمانهای موجود در مجتمع های مسکونی با توجه به ارزش پول ترکیه از ۳۰،۰۰۰ یورو به بالا فروخته میشود. شما میتوانید یک ویلای مدرن وبزرگ رابا استخراختصاصی تا ۴۰۰،۰۰۰ یوروتهیه کنید. یا ویلاهای کوچکتر با استخر را تا ۱۲۰،۰۰۰ یورو معامله کنید.  میتوان گفت که خرید ملک با هرسلیقه وبودجه مالی دراین شهر ممکن میباشد و یکی از بهترین فرصت ها برای خرید ملک و… در آلانیا است.   .